RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Brzoza
Sro Lut 27, 2008 2:19 pm
Trójmiejska Kataryna - info
Autor Wiadomość
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 3:33 pm   Trójmiejska Kataryna - info

Jutro (środa 31 stycznia) gościem Trójmiejskiej Kataryny będzie metalowa kapela z Gdańska - Access Denied, przy okazji ich występu 9 lutego w Sopocie. Adres ich strony www.accessdenied.metal.pl, zapraszam do słuchania! Przelecimy przez czteroletnią historię zepsołu rozpoczętą na... karaoke, posłuchamy ich muzyki i porozmawiamy o wszystkim co tylko zdołam z nich wyciągnąć! :)
 
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 3:54 pm   

Dzisiaj Kataryna odwołana, bo mnie nie ma :) Była szansa na bardzo atrakcyjnego gościa dzisiaj, ale ostatecznie nie będzie mógł dotrzeć.
 
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 2:22 pm   

14.02

W Katarynie dzisiaj masa informacji o tygodniu pełnym ciekawych wydarzeń muzycznych (i nie tylko) w Trójmieście. Zapowiem sporo koncertów zagranicznych gwiazd, jakie mają się odbyć w te lato. Poza tym będę dużo mówił o nadchodzących juwenaliach w Trójmieście.

Walentynek się nie uświadczy ;)

Zapraszam - 20:30.
 
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 7:23 pm   

21.02

Gościem pośledzikowej Kataryny będzie wspinający się na szczeblach kariery zespół Succumb z Gdańska. Przyjadą w pełnym składzie i wezmą ze sobą parę prezentów do wygrania podczas audycji (ich promo i płyta "Minimax"!), więc radzę słuchać audycji, bo będzie można je dostać. Dodatkowo nieodłączna dawka informacji koncertowych. Zapraszam - środa 20:30!
 
 
     
miziak

Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 2:40 pm   

Fajnie, że coraz lepsze kapele pojawiają sie na Waszej antenie :) [a sukumby to naprawde dobry wybór!!! mocny punkt 3miejskiej sceny!!!]no i radio jakby jakies takie ożywione ;P
hihihih

pozdro
i do uslyszenia ;>
miziak
 
     
emila 


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Maj 2005
Posty: 573
Skąd: Lębork
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 3:22 pm   

Hej miziak,ale bomba jak tyś tym czerwonym zrobił/zrobiła? :shock: :grin:
_________________
Nie pocieraj lampy,jesli nie chcesz,zeby wyszedl dżin
 
 
     
miziak

Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 3:41 pm   

no jak piszesz posta to nad oknem dialogowym masz opcje cien i ogień ... dalej juz tylko zaznaczasz teks, wybierasz kolor i wio :D

pozdro
miziak

aaa... jestem "ON" :>
hihihi
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 12:04 am   

28.02

Jak już powinno być napisane na stronie - w środę odwiedza mnie jeden z liderów trójmiejskiej sceny alternatywnej, zespół Radio Bagdad (www.radiobagdad.art.pl). Zapowiada się bardzo ciekawa rozmowa i dużo świetnej muzyki. Czeka wszystkich też kolejny konkurs - tym razem do wygrania zestawy: demo Radio Bagdad + demo Succumb + gadżet Radia Bagdad. Tak więc szykuję się nie mniej atrakcyjna audycja jak tydzień temu. Serdecznie zapraszam do słuchania!

Środa 20:30

Maciek
Ostatnio zmieniony przez Bonk Wto Lut 27, 2007 2:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
emila 


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Maj 2005
Posty: 573
Skąd: Lębork
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 12:35 am   

Bonk napisał/a:
Tak więc szykuję się mniej atrakcyjna audycja jak tydzień temu. Serdecznie zapraszam do słuchania

Mackowi chyba skromność do głowy uderzyła :wink:
w kazdym razie, bedzie ciekawie!!
_________________
Nie pocieraj lampy,jesli nie chcesz,zeby wyszedl dżin
 
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 2:07 am   

Heh ale przypacałem literówkę ;) Będzie ciekawie!!
 
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 2:42 pm   

7.03

Wyzbywam się gościa na dzisiejszy tydzień :) Jakoś tak wyszło, cotygodniowe rozmowy trochę męczą ;) Dzisiaj będzie spokojniej. Poza informacjami koncertowymi zapraszam na mój osobisty przegląd imprez cyklicznych w Trójmieście (czyli gdzie uderzyć w czwartki, gdzie się pobawić przy swojej muzyce itp.). No i parę drobiazgów jak zwykle dodatkowo.

Środa 20:30, zapraszam :)
 
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 4:03 pm   

21.03

Na sam początek wiosny zaprosiłem nie lada gwiazdę trójmiejskiej sceny rockowej - zespół Pawilon. O klasie tego zespołu może świadczyć przede wszystkim zwycięstwo na zeszłorocznym Węgorzewie (dzieląc los zespołu Coma). Podczas audycji będziemy rozdawać płytki Pawilonu i może jeszcze jakieś gadżeciki. Zapowiada się bardzo ciekawa rozmowa - rozpocznie się ok. 21 (więc jak ktoś nie chce słuchać mnie solo niech włączy SAR o 20 :) ). A do 21 standardowa piguła najciekawszych imprez w Trójmieście i całej Polsce.

Zapraszam - środa 20:30.
 
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 8:34 pm   

28.03

Z okazji święta muzyki reggae, jakie będzie miało miejsce 1 kwietnia w klubie Parlament w Gdańsku, zaprosiłem zespół Lars, który będzie supportował międzynarodową mieszankę nawijaczy - Ras Lutę, Grizlee i Cheebę z East West Rockers, Pablopavo, Reggaeneratora i Gorga z Vavamuffin i wreszcie YT z Wielkiej Brytanii. Będzie okazja usłyszeć ich niedostępną nigdzie póki co twórczość i posłuchać płyt wykonawców, jakich usłyszymy w niedzielę.

Środa - 20:30, zapraszam do słuchania nie tylko fanów reggae :)
 
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 10:57 pm   

No i wyszło śmiesznie, bo o godz. 20:30 udało się załatwić 2 podwójne wejściówki na YT, East West Rockers, Vavamuffin i Lars. No i ten kto słuchał miał okazję je zdobyć, a ten kto nie - ma niestety pecha. Następnym razem postaram się załatwiać takie sprawy szybciej, ale zapewniam, że się starałem :)

Na maile czekam do 24 na adres maciejbak@ustka.org . Pytanie znacie :)
 
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 1:18 pm   

4.04

W przedświątecznej edycji "Kataryny" będę siedział w studiu sam i raczyć Was będę muzyką trójmiejskich wykonawców, a także płytowymi nowościami. A to dlatego, że koncertów na święta zbyt wiele się nie szykuje, więc mam dobrą okazję popuszczać płytki, które moi goście po swoich wizytach zostawiają mi w studio :)

Czyli po trochu od Larsa, Radia Bagdad, Succumba, Access Denied, England i Pawilonu (cholercia zacny skład :) ) + to, co już wkrótce zaznacie w "Katarynie", m.in. Majestic, Chassis, Kobiety, Lipali... i wiele innych.

20:30 - pomiędzy "Strefą Zmroku" a "Brunetem Wieczorową Porą"

PS. A Monotematyczny Mateusz posnuje conieco o Wielkim Tygodniu.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 22