RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Płyty z rekomendacją ;)
Autor Wiadomość
Sway 


Dołączyła: 10 Maj 2004
Posty: 364
Skąd: New Forest
Wysłany: Pią Gru 31, 2004 11:19 am   

... potwierdzam :) Weszłam w posiadanie Ziyo i rozpoczynam przesłuchiwanie. Co nieco zainteresowni będą mogli usłyszec w pierszej noworocznej SWP. Zapraszam :wink:
 
 
draoi


Dołączył: 26 Lip 2004
Posty: 15
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto Sty 04, 2005 8:09 pm   

no i rozwalaja mnie blizniaczki norweskie.... Tristania i Sirenia...
umieram przy tym.... ;-)
_________________
but now the sun shines cold
and all the sky is grey
the stars are dimmed by clouds and tears
and all i wish is gone away
 
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Wto Sty 04, 2005 9:01 pm   

Draoi, a masz 'Sirenian Shores' :?: Bo wiesz, ja bym chętnie przesłuchał... :twisted: :wink:
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
draoi


Dołączył: 26 Lip 2004
Posty: 15
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto Sty 04, 2005 10:08 pm   

nie mam... ale bede mial.. i na pewno Ty wtedy tez bedziesz mial :-)
_________________
but now the sun shines cold
and all the sky is grey
the stars are dimmed by clouds and tears
and all i wish is gone away
 
 
 
ania12scie 
Klaus Barbie


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2004
Posty: 791
Skąd: gda.
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 5:00 am   

Cinematic Orchestra
sluchac tego zespolu zaczalem dzisiaj. na dniu dzisiejszym sie nie skonczy, bynajmniej. milom zaskoczon, bardzo. :)
_________________
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse.

 
 
 
Sway 


Dołączyła: 10 Maj 2004
Posty: 364
Skąd: New Forest
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 5:05 pm   

Podpisuję się pod rekomendacją Pita.
Cinematic Orchestra gra swietnie :)
Jeden z ich utworów, rewelacyjny moim zdaniem, mozecie usłyszec w Liście Przebojów.
Zapraszam :wink:
 
 
antares181

Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 1
Skąd: Bisqpiec - Gdańszk ;)
Wysłany: Czw Sty 20, 2005 7:00 pm   

Shannon....co prawda muza irlandzka ale zawsze jak mam doła to jakos ona mnie z niego wyciąga...a że mam go ostatnio często, więc non stop lecą u mnie kawałki z płytek: "celtic dreams (lub shannon)" i " Green Hypnosis" ....no a najczesciej utworek "ye jacobites by name" :) i to tyle ... ;)
_________________
"...bierzesz co się da...uuuu....i na drzewo nie ucieka..." lalala ;) )
 
 
ania12scie 
Klaus Barbie


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2004
Posty: 791
Skąd: gda.
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 9:05 pm   

Norah Jones - łaaaaaaa, swietna jest :)
_________________
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse.

 
 
 
ania12scie 
Klaus Barbie


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2004
Posty: 791
Skąd: gda.
Wysłany: Nie Maj 08, 2005 5:34 am   

Lao Che - Powstanie Warszawskie

bardzo ciekawa koncepcja, bardzo ciekawa plyta. wciaga, nawet mnie, ktory za patriote sie nie uwaza, bynajmniej :] nie tracic czasu na wypytywanie, co to dokladnie, przesluchac, odmaszerowac ;-)
_________________
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse.

 
 
 
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 9:11 pm   

Paradise Lost - nowe, stare, każde. ;)

Jak byłam mała, czyli jakieś sześćdziesiąt lat temu, podkochiwałam się w Nicku Holmesie i w zasadzie do dziś mi nie przeszło. Mój bezdyskusyjny numer jeden to "Draconian Times", płyta, na której leci po prostu arcydzieło za arcydziełem, jeden genialny numer za drugim genialnym numerem i za długo nie mogę słuchac tej płyty, bo po prostu rozlatuję się w kawałki.
A ostatnio odkrywam ich na nowo, będąc zwolenniczką "nowej ery" w ich karierze i wzruszam się przy plytach "One second", "Believe in nothing", "Host"... chociaż "Gothic" też czasem poleci. Ach, Nick, Nick... ;)
 
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 12:46 pm   

Dobre Paradise Lost nie jest złe 8) Ukłony dla Rogue :)

Ja natomiast polecam nową płytę AUDIOSLAVE - Out of Exile :arrow: od dłuższego czasu słucham praktycznie dzień w dzień, i mimo że po pierwszym przesłuchaniu nie porwała mnie tak jak "jedynka" (taki debiut ciężko przeskoczyc), to po kilku przesłuchaniach już wiedziałem że krążek jest świetny, a początkowy brak większych emocji wziął się tylko stąd że Cornell, Morello i spółka po prostu tak dalece przyzwyczaili mnie do takiego poziomu swojej muzyki że "Out of Exile" po prostu łyknąłem bez popitki :twisted: :wink:
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 7:14 pm   

Odkłony dla Wisha i taka, ehem, delikatna sugestia odnośnie nastepnej Cięzkiej Godziny ;)

Audioslave wspaniały zespól, słyszałam co prawda tylko singla promującego, ale prawdopodobnie też bym "łyknęła bez popitki".
Z róznych fascynacji, to zmiażdżył mnie też soundtrack do Hannibala, film jak to Japończycy mówią, "taki se", ale muzyka jest genialna, zresztą wiadomo - Hans Zimmer. Najpiękniejszy kawałek dla mnie to ostatni (skomponowany przez Zimmera debiut operowy - "Vade cor meum") i dziewiąty... no i "Dear Clarice", gdzie Hopkins czyta list do Clarice Starling, ciarki chodza po plecach ;)

Oprócz tego This Mortal Coil - I'll end in tears - i Temple Of The Dog, który wreszcie mam w całosci, wspaniała muzyka! :)
 
 
 
mathef


Wiek: 43
Dołączył: 07 Kwi 2003
Posty: 54
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 9:27 pm   

Ok, a teraz trochę muzyki, której nie znacie, moi kochani. W większości oczywiście, bo już niektórzy poznali ;)
Zespół nazywa się The Robot Ate Me i pochodzi z San Diego i gra muzę, której nie da się w sumie do niczego porównać.
Płyta "On Vacation" - z pozoru naiwniutkie piosenki, baaardzo wkurzający głos lidera no a wszystko odkrywa się jak posłuchamy tekstów - o ludobójstwie, o chrześcijaństwie, o miłości i o tym, że wyjeżdżając nie musimy się martwić że nie wzięliśmy ze sobą olejku do opalania czy też filmu do aparatu bo w poblizu jest sklep, gdzie możemy kupić wszystko, czego byśmy kiedykolwiek potrzebowali. Muzyka której dobrze się słucha jak świeci słońce, jak pada deszcz, jak chcemy się pośmiać i jak mamy totalnego doła. Trzeba się tylko przemóc ;) Polecam.
 
 
 
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 12:36 pm   

No widzisz, Bliźniak, zajęło Ci to nawet mniej niż godzinę ;)
Tak, niektórzy już poznali i zgadzają się z przedmówcą. W końcu emocje to to, o co chodzi w muzyce :)
 
 
 
mathef


Wiek: 43
Dołączył: 07 Kwi 2003
Posty: 54
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 1:01 pm   

to jeszcze coś mniej znanego. i zupełnie z innej beczki muzcznej.

Artysta nazywa się Takagi Masakatsu i zajmuje się głównie tworzeniem filmików, do których w pewnym momencie swojego życia zaczął robić muzykę. Elektronika, ale nie tylko. Trochę pianinka, trochę gitary, nieco japońskiego, łagodnego plumkania i jedna genialna piosenka pt. "Exit/Delete" w wykonaniu Davida Sylviana - a wszystko to na wydanej w 2004 roku płycie Coieda. Bardzo piękna muzyka.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 20