RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
piwo PIIIII-wooo 3,14wo :)
Autor Wiadomość
pepo
Ciufakers


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 236
Skąd: iną:D
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 11:00 pm   piwo PIIIII-wooo 3,14wo :)

moze jakis maly ranking piw?
jakie piwa pijecie, a jakie lubicie? [bo to nie jest jednoznaczne:)]

bo ja to mam tak
1)lech
2)tyskie
3) ...cos tam;)

a i tak najczesniej sprawdzałem(bo teraz jednak przedkladam le i ty nad spe:) ] jakosc specjala (to wynik tego ze juz od pierwszego roku tradycyjnei wszsycy wokolo brali tego czarnucha po 2 zeta:) )
no i tatra jeszcze sie nada wraz z debowym

no i ta relatywistyka piwa, czasami smakuje lepiej, czasami gorzej:)
 
 
eMGieBe


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 155
Skąd: Gdansk <-> Elblag
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 11:22 pm   Piwo ;)

Ogolnie, z alkoholi to najbardziej lubie wino i rakije... Ale ze rakiji w Polsce malo, a na wino nie zawsze jest okazja, pijam piwo... Moze to wynik akcji reklamowych (ale rowniez paru prob), ale w butelce kupuje "TYSKIE" (Finest beer from Poland), ale czesto w klubach w ktorych bywam nie jest ono dostepne... stad w klubach najczesciej pije "ZYWCA"... ogolnie - zaden ze mnie "niszowiec"... mozna by powiedziec, ze pije wlasciwie "Coca-Cole" i "Pepsi" "polskiego piwa"... ale ze mi smakuje....

Pozdrawiam!
eMGieBe

P.S: Bardzo wazne: Piwo MUSI byc zimne... Inaczej smakuje o wiele, wiele gorzej, niz mogloby...

P.P.S: Uznaje czasami "grzane piwo", ale tylko pod warunkiem, ze jest dobrze doprawione. Jest pewien lokal, w ktorym, szczegolnie jesienia i zima, lubie posaczyc grzanego ZYWCA z miodem i ziolami... :)
 
 
MrJack 
Addicted to House


Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 49
Skąd: Golub-Dobrzyń,Toruń
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 12:21 am   Piwo :D

No ja przepadam za Żywcem górska woda te sprawy potem Lech choć po wyborach odstawiłem na trochę potem żuber i taterka łeb w łeb a potem .... no jeszcze Brok sambor ... :]
 
 
 
kris 


Dołączył: 07 Kwi 2003
Posty: 205
Skąd: teraz Niedźwiednik
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 12:59 am   

Hello!

Zgadzam się z bezpośrednim przedmówcą:
1. Żywiec (za goryczkę :) )
2. Lech (za to samo tylko trochę słabszą i więcej słodu :D )

3. Pozostałe kategorii "piję i nie zwracam uwagi co"
4. Pozostałe kategorii "piję i zwracam uwage, zeby więcej nie kupic" :D

Pozdrawiam, Krzysiek
 
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 8:05 am   

Pepo - piona za temat :D

Ja się nie pokuszę o przyznanie miejsc, ale podzielę na dwie zaproponowane grupy 8)

Lubię: pszeniczne i ciemne z wrocławskiego Spiża, jasnego i ciemnego pszeniczniaka i stouta z warszawskiej BrowArmii (to z rarytasów krajowych); Kwaka, Hoegaarden i Leffe (blonde i brune) - z rarytasów made in piwny raj na ziemi :D ; Gambrinusa, Staropramen, Amber Żywe (to z lagerów); Paulanera (z pszenicznych); amberowego Koźlaka (bock); od czasu do czasu Kilkenny i Guinnessa (ze stoutów), Krušovice Černé (ciemne) i Dojlidy Porter (z porterów :wink: )

Piję: Żywe, Koźlaka, Paulanera, Carlsberga, Tyskie Gronie, i - rzadziej - Krušovice Černé, Pilsnera, Heinekena albo Żywca :)

Kris - czy Lech ma większą zawartość nieodfermentowanego ekstraktu niż Żywiec - tu bym polemizował :wink:

eMGieBe - z tym, że piwo MUSI być zimne, też :P Niska temperatura to sposób na to żeby każdy lager smakował tak samo :wink:

Gutol - bądź człowiekiem, przybądź mi z pomocą, bo inaczej wyjdę na świra :D :wink:
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
eMGieBe


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 155
Skąd: Gdansk <-> Elblag
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 9:24 am   No no no...

:shock: "You're full of surprises, Frodo Baggins..." Znaczy sie... Wish...! :)

Po prostu jak przeczytalem, to stwierdzilem, ze niewiele wiem o piwie... ;) Chociaz, ostatnio moj kumpel (piwosz) poczestowal mnie na Stacji "Paulanerem"... I wlasciwie bylo dla mnie "takie sobie"... Moze, jak w "Rejsie" "Lubie cos, co juz kiedys pilem"... Bycia "smakoszem" piwa, trzeba sie chyba uczyc... A ja chyba az tak nie lubie eksperymentowac...

Pozdrawiam!
eMGieBe

P.S: Najbardziej piwo mi smakuje podczas ogladania meczow reprezentacji... No bo tak sie sklada, ze nie mam telewizora i mecze reprezentacji ogladam najczesciej w kubach/barach/pubach... Wtedy i mecz jest ciekawszy (gdy oglada sie go w gronie rozwrzeszczanych samcow) a i piwo smaczeniejsze (bo trzeba cos pic, by moc krzyczec ;) )
 
 
Sway 


Dołączyła: 10 Maj 2004
Posty: 364
Skąd: New Forest
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 11:49 am   

Moze heineken? W sumie dzielę piwa na dwa rodzaje:
te z większą ilością goryczki i te z mniejszą.
Im jej mniej tym lepsze :lol:
 
 
shirka

Dołączył: 13 Lip 2004
Posty: 51
Skąd: Arrakis;)
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 7:56 pm   

ja najbardziej lubie Tyskie.. no i...e... Reddsa..;)tak wiem wiem..to nie piwo 8)
 
 
 
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 8:39 pm   

Dobrze, że to dodałaś, bo by Cię zaraz zjedzono :wink:

Proszę, że to nie Wish zalozył ten temat? Aż nie wierzę w takie zwierzę :lol:

Ja lubię Heinekena, bo mi się dobrze kojarzy i pachnie trawką :wink: , Carlsberga ("probably the best beer in the world" :lol: ), Dog In The Fog'a (może za genialną reklamę :D ) no i mojego Guinessika, najlepiej na Św. Pata. :wink:

Jestem wrogiem picia "żeby wypić" oraz fanką wszelkiego rodzaju mieszania i eksperymentowania z drinkami. Ostatnio zabił mnie "Poranek" (wódka, sok malinowy, mleko i kostki lodu). O bogowie! O boginie! 8)
 
 
 
Nowa Mapa bitowa (2)


Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1
Skąd: Big Grejt Gdańsk
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 8:54 pm   

Ja lubie carlsberga, ale musze robic sobie od niego przerwy. I to nie dlatego, ze poczuwam anarchistyczna chec burzenia wszelkich porzadkow, ale dlatego, ze po pewnym czasie juz mam go dosc ;) . Lubie go bo jest gesty.

Ale nie kupujcie dziesieciopaka z kalendarzem w polskiej wersji jezykowej - sam bym lepsze zdjecia zrobil "najlepszych widokow w polsce" a te smieszna ciezarowke moglbym wklejac za pomoca kartonu a nie photoshopa.

p.s. dlaczego nie moge dorzucic swojego wypasionego avatara? Jakis blad php.
_________________
"Never wrestle with a pig - you both get dirty and the pig likes it" - John Belushi
 
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 8:58 pm   

rogue napisał/a:

Jestem (...) fanką wszelkiego rodzaju mieszania i eksperymentowania

Przez moment miałem zatrzymanie pracy serca, bo myślałem że piszesz dalej o piwie :shock: :wink:

A Poranek rzeczywiście wymiata, piłem dość dawno ale pamiętam do dziś ten smak 8) No ale nie róbmy offtopa :twisted: :wink:
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
ania12scie 
Klaus Barbie


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2004
Posty: 791
Skąd: gda.
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 8:59 pm   

rogue napisał/a:
Ja lubię Heinekena, bo mi się dobrze kojarzy i pachnie trawką :wink:

heineken pachnie trawka?! to jaka Ty trawke palilas? :P

ja lubie kozlaka, ma taki fajny charakterystyczny posmak :] i carlsberg ma, tyle ze troche inny ;-) dog in the fog tez mi smakuje, zwlaszcza mocno mocno schlodzony - fajny, lekki, orzezwiajacy. a z tanszych zubr jest niczego sobie... albo to kwestia przyzwyczajenia do smaku :P
nie trawie [hehehe] natomiast warek, zwlaszcza tej zwyklej. obrzydliwie slodkie, przy koncu butelki mam klopoty z przelknieciem i prawie ze odruch wymiotny :P
_________________
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse.

 
 
 
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 9:02 pm   

Nie mówiłam, że paliłam jakąkolwiek trawkę. I nie pokazuj języka, mama Cię nie uczyła, że to niegrzecznie? :]
 
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 9:03 pm   

Dzięki PiT, dobrze że przypomniałeś:D Warka Strong - lubię, piję - w rankingu gdzieś pod Żywym, w okolicach Carlsberga 8)
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
ania12scie 
Klaus Barbie


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2004
Posty: 791
Skąd: gda.
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 9:12 pm   

rogue napisał/a:
Nie mówiłam, że paliłam jakąkolwiek trawkę.

ale mowilas, ze heineken pachnie trawka. w ktorym miejscu? ;-)

rogue napisał/a:
I nie pokazuj języka, mama Cię nie uczyła, że to niegrzecznie? :]

niegrzecznie jest zwracac komus uwage tak przy wszystkich ;]
_________________
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 24