RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Najseksowniejszy męski głos radia SAR
Autor Wiadomość
emila 


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Maj 2005
Posty: 573
Skąd: Lębork
  Wysłany: Wto Mar 28, 2006 10:21 pm   Najseksowniejszy męski głos radia SAR

Czekamy na Wasze głosy w tej sprawie :razz:
_________________
Nie pocieraj lampy,jesli nie chcesz,zeby wyszedl dżin
 
 
     
Sway 


Dołączyła: 10 Maj 2004
Posty: 364
Skąd: New Forest
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 10:32 pm   

No cóż... nie da sie ukryć, ze sprawa wymaga głębokiego przemyslenia :lol:
Mam swój ulubiony męski głos, ale pozwólcie, ze nie wymienię z nazwiska właściciela :wink:
Żeby nie było, że się migam od odpowiedzi zgłaszam kandydaturę Pepa - bardzo lubię słuchac Go wieczorami... :smile:
 
     
emila 


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Maj 2005
Posty: 573
Skąd: Lębork
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 11:11 pm   

No dobra,to żeby zachęcić Was do pisania,to ja podam mój typ:podoba mi sie glos pana od Bez czasu...czyli Jacka Łubkowskiego.Jednoczesnie zaznaczam,ze panowie tez mogą sie wypowiadac,albo...stworzyc własny temat. :roll:
_________________
Nie pocieraj lampy,jesli nie chcesz,zeby wyszedl dżin
 
 
     
MrJack 
Addicted to House


Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 49
Skąd: Golub-Dobrzyń,Toruń
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 11:21 pm   Moja droga

To może wygladać dziwnie ale Ja bardzo jestem pod wrażeniem naszej EMILKI od pieprznych spraw.Pamiętam pierwszy raz gdy ją usłyszałem była powalająca wtedy jeszcze w radio byłem SARdynką ale teraz nadal Twierdzę że powala na kolana. Z męskich głosów wiaodmo ze nie napisze siebie samego ;) ale mój nauczyciel sardynkowy i tzw sztandarowy głos radia SAR czyli Wish po prsotu genialny ;]. Pozdrawiam Jacek
_________________
BEZ CZASU Środa 23:30 - ? :)

___________________________
"You can touch me but you can't get me"
 
 
     
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
  Wysłany: Sro Mar 29, 2006 7:08 am   

Miło mi niezmiernie, ale proponuję głosować na obecnie słyszalne na antenie głosy :wink: W związku z powyższym jako trzecią zgłaszam kandydaturę kolegi Kocza :razz:
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
     
ania12scie 
Klaus Barbie


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2004
Posty: 791
Skąd: gda.
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 3:31 pm   

oczywiscie, ze Koczo ma najseksowniejszy glos w sarze! to ze wzgledu na niego miedzy rezyserka a reszta studia jest szyba - kiedy Koczo mowi do mikrofonu, miliony fanek schodza sie do saru i rzucaja mu swoja bielizne, bez szyby obrywalby nia non-stop w twarz :D
_________________
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse.

 
 
     
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
  Wysłany: Sro Mar 29, 2006 4:04 pm   

:lol: :lol: :lol:
Zgadzam się z przedmówcą.... z "aktualnych" głosów bezdyskusyjnie Koczo (sama bym chętnie rzuciła bielizną :lol: ) i.... moj SARowy Bliźniak, Mathef (uwielbiam jego głos, bez przesady). A z "nieaktualnych" (swoją drogą, co za glupi podział...) zdecydowanie Wish!*








__________________________________________________________________________

* - ahem - może by tak jakiś mały powrót na antenę? :wink:
 
 
     
Agata Mik

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 3
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 12:44 pm   

Chyba nie wypada mowic takich rzeczy, ale powiem... Koczo. I juz :roll:
 
 
     
Gutol 
I like rusty spoons


Wiek: 42
Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 688
Skąd: Leonardo, New Jersey
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 5:11 pm   

wish napisał/a:
W związku z powyższym jako trzecią zgłaszam kandydaturę kolegi Kocza :razz:
PiTeReG napisał/a:
oczywiscie, ze Koczo ma najseksowniejszy glos w sarze!
rogue napisał/a:
z "aktualnych" głosów bezdyskusyjnie Koczo
Agata Mik napisał/a:
Chyba nie wypada mowic takich rzeczy, ale powiem... Koczo
A ja z nim co tydzień współprowadzę-ZAZDROŚCCIE :!: :lol:
_________________
"Don't fuck with a Jedi Master, son"
 
 
     
eMGieBe


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 155
Skąd: Gdansk <-> Elblag
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 7:36 pm   

Ja co prawda kobieta nie jestem, wiec nie wiem, czy nadaje sie do ocenienia kto ma "najseksowniejszy glos meski" w radiu SAR, ale mi zdecydowanie najprzyjemniej slucha sie glosu Kocza... Zreszta, juz wielokrotnie mowilem, ze ma on moim subiektywnym zdaniem "najbardziej radiowy glos" w SARze ;). Bardzo przyjemnie slucha mi sie tez Mathew'a w "Inaczej"... zdecydowanie inaczej niz w "Szczurach Eteru"... ;)

Jest tez wiele osob, ktore lubie sluchac za to "co mowia", pomimo, ze nie maja radiowych glosow... Ale przeciez wlasnie temu ma sluzyc SAR... :)

A tak w ogole, to najlepiej jest, jezeli udaje sie polaczyc to "CO" z "JAK"... i wydaje mi sie, ze Koczo zmierza w dobrym kierunku... ;)

Pozdrawiam!
eMGieBe

P.S: A z kobiecych glosow, bardzo seksowny wydawal mi sie glos kolezanki Karoliny Kolodziej z Urwanego Filmu... To byl jeden z tych glosow, ktore, gdy sluchalem, bardziej niz "co mowi" liczylo sie "jak mowi"... albo nawet bardziej "jak to brzmi"... ;)
 
     
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
  Wysłany: Czw Mar 30, 2006 9:11 pm   

eMGieBe napisał/a:
A tak w ogole, to najlepiej jest, jezeli udaje sie polaczyc to "CO" z "JAK"... i wydaje mi sie, ze Koczo zmierza w dobrym kierunku... ;)

Cholera, Koczo, szczerze Ci zazdroszczę takiej opinii padającej z klawiatury faceta który, jeżeli chodzi o SAR, jest personifikacją łączenia "co" z "jak" :arrow: jednym słowem, respect :cool:

Cytat:
A z kobiecych glosow, bardzo seksowny wydawal mi sie glos kolezanki Karoliny Kolodziej z Urwanego Filmu... To byl jeden z tych glosow, ktore, gdy sluchalem, bardziej niz "co mowi" liczylo sie "jak mowi"... albo nawet bardziej "jak to brzmi"... ;)

Ojj tak :grin: Zdecydowanie :cool:
A skoro już zaczęliśmy ten wdzięczny temat (może założymy osobny topic żeby nie robić offtopa paniom :?: ) to typuję jeszcze trzy agentki: 1. panią znaną w tym gronie jako Shlooman (a niestety już niesłyszalną na antenie :sad: ) 2. - w żadnym razie nie w ramach wymiany uprzejmości :razz: - panią znaną jako rogue (ze specjalnym wyróżnieniem w kategorii "najseksowniejszy growl" :mrgreen: ) 3. naszą specjalistkę od jazzu

Wybaczcie zboczenie z tematu, ale i tak było wiadomo że to tylko kwestia czasu :grin: :wink:
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
     
eMGieBe


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 155
Skąd: Gdansk <-> Elblag
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 10:37 pm   

Wish... niebezpiecznie slodzisz... :) Ale jezeli tak myslisz - dziekuje! :)

Dzieki, ze przypomniales mi o Pani Shlooman - brzmiala naprawde fajnie... choc czasami miala taka "maniere" mowienia... ale wlasciwie, byla to maniera "dosc radiowa"... ;)

Zas Jazzowa Emalia ma moim zdaniem nie tyle "seksowny" co wlasnie tez "radiowy" glos! Jej glowne plusy dodatnie to "swiadomosc tego, o czym mowi" oraz "bardzo dobry angielski"... No i lubi jazz... wiec tez przyjemnie mi sie slucha jej audycji...

Na koniec, zOFFtopicuje mysl... ze SAR naprawde moze byc dobra kuznia... czarnych koni... wroc... mlodych talentow! ;) Kto wie... moze powiem za pare(nascie) lat: "Synu, ten Pan, ktory prowadzi audycje w radiu, zaczynal w SARze, prowadzac troche glupkowata audycje..." ;)

Pozdrawiam i zycze rozwoju! :)
eMGieBe
 
     
em


Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 187
Skąd: oliwa
Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 3:08 pm   

:wink: thank you ( bardzo onieśmielona już nie będę nic mówić, będzie sama muzyka),

and all that jazz :grin:

em
_________________
all that jazz.
 
     
MrJack 
Addicted to House


Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 49
Skąd: Golub-Dobrzyń,Toruń
  Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 6:39 pm   Kult samego Siebie

Co by wprowadzić trochę zamieszania dalszego , głosuję sam na samego siebie wprowadzając kult MNIE :] . Emilka ma racje i tyle :D a kto nie wierzy niech odpala w czwartek o 17 albo 18 radio i sie przekona ... Fach trzeba mieć nie tylko rękach ale i w strunach głosowych ;) :P bojkotuje te kapitalistyczne demokratyczne głosy :P .
Pzdrawiam Jacek
_________________
BEZ CZASU Środa 23:30 - ? :)

___________________________
"You can touch me but you can't get me"
 
 
     
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 6:54 pm   

Nie ma jak skromnośc i odrobina zdrowej samokrytyki :]

Ja w każdym razie z przyjemnością słucham wymienionych przeze mnie głosów, szczególnie zaś bezapelacyjnego zwycięzcy :wink: Według mnie idealnie się z Gutolem dopełniacie :cool:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 25